Gösterilen sonuç sayısı: 5

Maldivler Otelleri

Maldivler Turları 2023

Maldivler, Hint Okyanusu'nda, yaklaşık 750 km uzunluğunda ve 120 km genişliğinde, yaklaşık 1.190 adadan oluşan bir adalar zinciri. Yaklaşık 90 bin kilometre kareye yayılan bu alandaki toplam arazi alanı ise sadece 298 kilometrekare. Maldivler, Türk Vatandaşlarından vize istememektedir. Seyahat tarihinizden itibaren 6 ay geçerli pasaport ile ülkeye giriş yapabilirsiniz.

Maldivler Otelleri, bembeyaz kumsalları, muhteşem gün batımları ve kristal mavisi suları ile dünyanın en nefes kesici manzaralarına ev sahipliği yapıyor. Hint Okyanusu’nun cennet adalar topluluğu Maldivler’e Türk Hava Yolları ile direkt, Emirates ve Qatar gibi hava yollarının aktarmalı olarak gidilmektedir.

Balayı tatilinizde; konforlu konaklama ve mükemmel hizmet, rahat bir atmosfer ve çekici eğlence aktiviteleri mi istiyorsunuz? Maldivler’in en güzel adalarında her şeyi bir arada bulacaksınız. Rahatlatıcı hamaklar, canlandırıcı su sporları, güneşlenme ve büyüleyici manzaralar eşliğinde romantik bir balayı tatili için en güzel seçimler kesinlikle Maldivler’de!