37 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Show sidebar

Almanya Legoland Turu

399,00  'dan itibaren
Almanya'da 4 gece Oda/Kahvaltı konaklama, uçak bileti, vergiler dahil.

Atina & Selanik Turu

499,00  'dan itibaren
Atina 2 gece, Selanik 2 gece Oda/Kahvaltı konaklama, uçak bileti, vergiler dahil.

Atina Turu

299,00  'dan itibaren
Atina'da 5 gece Oda/Kahvaltı konaklama, uçak bileti, vergiler dahil.

Bansko Yılbaşı Turu

99,00  'dan itibaren
Bansko'da 2 gece Oda/Kahvaltı konaklama ve vergiler dahil. Farklı otel/oda alternatifleri, ekstra geceleme sağlanabilir.

Barcelona Turu

399,00  'dan itibaren
Barcelona'da 2 gece Oda/Kahvaltı konaklama, uçak bileti, vergiler dahil.

Belarus Turu

299,00  'dan itibaren
Belarus'ta 2 gece Oda/Kahvaltı konaklama, uçak bileti ve vergiler dahil.

Belgrad Yılbaşı Turu

99,00  'dan itibaren
Belgrad'ta 2 gece Oda/Kahvaltı konaklama ve vergiler dahil. Farklı otel/oda alternatifleri, ekstra geceleme sağlanabilir.

Budva Yılbaşı Turu

99,00  'dan itibaren
Budva'da 2 gece Oda/Kahvaltı konaklama ve vergiler dahil. Farklı otel/oda alternatifleri, ekstra geceleme sağlanabilir.

Burgaz Turu

99,00  'dan itibaren
Burgaz'da 4 gece Oda/Kahvaltı konaklama ve vergiler dahil.

Danimarka Legoland Turu

399,00  'dan itibaren
Danimarka'da 2 gece Oda/Kahvaltı konaklama, uçak bileti, vergiler dahil.

Dublin Turu

299,00  'dan itibaren
Dublin'de 2 gece Oda/Kahvaltı konaklama, uçak bileti, vergiler dahil.

Durres Turu

299,00  'dan itibaren
Durres'de 2 gece Oda/Kahvaltı konaklama, uçak bileti ve vergiler dahil.

Avrupa Turları

Avrupa sadece Kuzey Yarımküre’de bir kıta değil, aynı zamanda nefes kesen bir yolculukta bir araya gelen sanatsal bir miras, mutfak gelenekleri, doğa parkurları, yüce zirveler, rüzgarlı fiyortlar, muhteşem plajlar, masal kaleleri ve Akdeniz gün batımlarının kültürel hazinesidir. Avrupa Turları ile seyahat ederken, kıtanın çarpıcı manzaraları ile geniş etnik çeşitliliğinden etkilenmemek mümkün değildir. Ancak, Avrupa’ya ilk kez gelen biriyseniz ve yaklaşan tatiliniz için seçeceğiniz şehirler konusunda kafanız karıştıysa, işte size kültürel soyları, zengin tarihi, muhteşem manzarası ve harika mutfağı ile büyük Avrupa kıtasına göz atmanızı sağlayacak birbirinden uygun fiyatlarla Avrupa tur paketleri.

Müzeler, anıtlar, katedraller, kaleler, kütüphaneler ve hareketli sokakları ile Avrupa, bir gezginin hayal gücünü yakalayacağından emin olunan gerçek bir kültürel mirastır. Avrupa’nın arkeolojik kalıntıları, antik kaleleri, barok kiliseleri ve sarayları, her yıl binlerce turist tarafından ziyaret ediliyor. Popüler olanlardan bazıları Paris’teki Eyfel Kulesi, Roma’daki Kolezyum, İngiltere’deki Stonehenge, Yunanistan’daki Akropolis’tir.

Avrupa’nın muhteşem plajlarında eğlenceli bir deniz tatili planlıyorsanız; Haziran ayından Eylül ayının sonuna kadar bir tarih seçerseniz güneşin ve denizin tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Mayıs ayı sular daha soğuktur ve yüzmek için biraz elverişsizdir. Eylül ayı sonları da kalabalığın azaldığı güzel bir zamandır. Yunanistan’ın en çarpıcı plajlarından bazıları en iyi Mayıs sonundan Ekim ayına kadar ziyaret edilir. Avrupa’daki büyüleyici yemek kültürü, tarih ve gelenekler karışımı, lezzeti sırayla sağlam ve basit olan bir mutfağın yaratılmasına yol açmıştır; bu mutfağın yorumu, seyahat ettikçe şifalı bitkiler ve etler, ızgaralar için bölgesel önyargıları ortaya çıkarır. Türkiye’den Avrupa Turları için araştırma yapıyorsanız, ilk duyularınızdan birini “tat duygusunu” tatmin eden yerleri işaretleyerek başlamak olsun.

Avrupa’nın kayak merkezleri genellikle Kasım ayı sonunda açılır ve Nisan ortasına kadar açık kalır. Bunun içinde, daha iyi kar, daha az kalabalık otel odaları ve telesiyej biletleri için fırsatlar için Ocak ayını tercih edebilirsiniz. Noel ve Yeni Yıl zamanı bu destinasyonlar biraz kalabalık olsa da eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Avrupa’daki dağ tatil köylerinin sadece uzman kayakçılar için olmadığını, ancak çoğunun önemli ölçüde zorluklarla dolu olduğunu unutmayın: pist dışı arazi, kulvarlar (dar koridorlar), ağaçlarla kaplı dikler yamaçlar mevcuttur. Tatil köylerinin çoğu kolay ve orta seviyeli araziye sahiptir ve birçoğunun sadece öğrenciler ve yeni başlayanlar için özel eğimleri ve asansörleri vardır.