Gösterilen sonuç sayısı: 7

Malezya Turları

Malezya, Malay Yarımadası'nın bazı kısımlarını ve Borneo adasını içinde barındıran bir Güneydoğu Asya ülkesidir. Plajları, yağmur ormanları ve Malay, Çin, Hint ve Avrupa kültürel etkilerinin karışımı ile tanınır. Başkent Kuala Lumpur, kolonyal binalara, Bukit Bintang gibi yoğun alışveriş bölgelerine ve 451 metre yüksekliğindeki ikonik Petronas İkiz Kuleleri gibi gökdelenlere ev sahipliği yapmaktadır.
Asya’ya açılan kapınız Malezya, keşfetmeniz için harikalarla dolu. Kinabalu Dağı’na tırmanmaktan, orangutanlarla sallanmaya ve doğudaki Rafflesia’ya hayran kalmaya kadar. İster Langkawi Adası efsanelerini keşfedin, ister Petronas İkiz Kuleleri’nin gökyüzü köprüsünden Kuala Lumpur’un nefes kesici manzarasını seyredin. Malezya’da herkes için bir şeyler var.
Güneydoğu Asya’daki en çeşitli ülkelerden biri olan Malezya, kültürlerin ve dinlerin uyum içinde yaşadığı bir ülkedir. Malezya tatil paketlerimiz, Malacca’nın kültürel kaynaşmasından Cameron Highlands’in zümrüt vadilerine kadar Malezya’nın tüm inanılmaz bölgelerini kapsar.