Gösterilen sonuç sayısı: 7

Show sidebar

İtalya Gardaland Turu

299,00  'dan itibaren
İtalya'da 4 gece Oda/Kahvaltı konaklama, uçak bileti, vergiler dahil.

Milano Turu

399,00  'dan itibaren
Milano'da 2 gece Oda/Kahvaltı konaklama, uçak bileti, vergiler dahil.

Roma Turu

299,00  'dan itibaren
İtalya Roma'da 2 gece Oda/Kahvaltı konaklama, uçak bileti, vergiler dahil.

Val Gardena Kayak Turu

299,00  'dan itibaren
Val Gardena'da 3 gece Oda/Kahvaltı konaklama, uçak bileti, vergiler dahil.

Venedik Balayı Turu

349,00  'dan itibaren
Venedik'te 3 gece Oda/Kahvaltı konaklama, uçak bileti, vergiler dahil.

Venedik Karnavalı Turu

299,00  'dan itibaren
İtalya Venedik'te 3 gece Oda/Kahvaltı konaklama, uçak bileti, vergiler dahil.

Venedik Turu

299,00  'dan itibaren
İtalya Venedik'te 2 gece Oda/Kahvaltı konaklama, uçak bileti, vergiler dahil.

İtalya, romantizmi yansıtan bir yer ve bu nedenle dünyadaki en popüler tatil yerleri arasında yer alıyor. İtalya, her zevke uygun en çeşitli deneyim seçeneklerini sunar. Roma, Floransa ve Venedik’in tarih açısından zengin şehirleri kültür ve incelik sunuyor. Muhteşem Como Gölü ve güzel Amalfi Sahili gibi sadece kartpostallarda bulunabilecek umutlu doğal yerler. Toskana, akıllara durgunluk veren manzarası, görkemli şarapları ve nefis yemekleri ile herkesi etkileyen başka bir destinasyondur.

Çiftler, özel romantik yemekler, tekne gezileri, rehberli şehir turları ve daha fazlasını kapsayan çok çeşitli, kişiye özel İtalya turları paketlerine göz atabilirler. İtalya sahil şeridi, romantik tatil için bir cennet görevi görür. Büyüleyici köyler ve şık tatil köyleri ile serpilmiş geniş gümüşi kumsalları ve kristal parıldayan suları, zeytinlikleri ve nefes kesen kırlarıyla İtalya, daha önce hiç olmadığı kadar şımartılmanın tadını çıkarabileceğiniz harika bir yerdir. Dünyanın en muhteşem sahil şeridinden biri olan Amalfi Sahili, haftasonu kaçamakları için mükemmel bir ortam sunmaktadır.

Sıcak, güneşli iklimi, dost canlısı insanları ve mis kokulu limon bahçeleriyle tanınan Sorrento Sahili, İtalya’da mükemmel bir tatil için bir başka güzel destinasyondur. Tatil için şüphesiz İtalya’nın başkenti Roma çok tercih edilen bir seçenektir. Onun hayranlık uyandıran sanat şaheserleri, heybetli mimarisi, mühendisliği ve antik tarihi, onu keşfedenleri kesinlikle şaşırtacak. Çiftler İtalya’nın büyük sanat şehirlerini keşfetmeyi tercih ederse, tur paketlerinde Roma, Floransa ve Venedik birleştirilebilir.

Haklı olarak ‘Romantizm Şehri’ olarak adlandırılan Venedik, her ziyaretçiye ilham veren bir güzellik sergiliyor. Su üzerine inşa edilen bu güzel şehir, Doge Sarayı, güzel bir Gotik bina ve Bizans mimarisinin dünyanın en iyi örneklerinden biri olan Aziz Mark Bazilikası gibi insan yapımı harikalara sahiptir. Dünyadaki hiçbir ülke İtalya kadar gurmeler için uygun değildir. Yerel restoranlar ve pizzacılardan üst düzey kaliteli yemeklere kadar, İtalya’da yemek, İtalya turları romantik bir tatilin nedenleri listesinde üst sıralarda yer almaktadır. Görkemli İtalyan yemekleri, İtalyan şarabı ile mükemmel bir şekilde tamamlanmaktadır. Böylece İtalya’da tatil yapmayı seçen kişi mutlaka romantik ve unutulmaz bir deneyim yaşayacaktır!